{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
X

için Occasion Önerileri

  Bilgilendirme


  Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimiz,


  Küresel çapta etkisini sürdüren COVID-19 pandemisi kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda hepimizin sağlığını korumak adına E-Ticaret Depo operasyonlarımız aldığımız güvenlik ve yüksek hijyen önlemleri doğrultusunda devam etmektedir. 

  Siparişinizin en kısa sürede size güvenli olarak ulaşması için özenle çalışıyoruz. Bu süreçte siparişleriniz 2-4  iş günü içerisinde kargoya verilecektir.    


  Dünyadaki bütün mağazalarımızda ekiplerimizi korumak, güvenilir ve pozitif bir müşteri deneyimi sağlamak en yüksek önceliğimizdir. Bu kapsamda almış olduğumuz önlemler; Tüm mağazalardaki klimaların filtreleri temizlenip, ince temizlik işlemleri yapıldıktan sonra Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile dezenfekte edilmiştir. Ek olarak, mağazalarımız açılış ve gün ortasında olmak üzere iki defa dezenfekte edilecektir. Her müşteriden önce ve sonra deneme kabinleri dezenfekte edilecektir. Mağazalarımız içerisinde müşterilerimizin kolayca erişebileceği dezenfeksiyon noktaları yer alacaktır.


  Sosyal mesafe kuralları gereği mağaza içerisindeki müşteri sayısı sınırlı sayıda tutulacaktır ve mağaza ziyareti süresince maske takılması rica edilecektir. Mağaza içerisinde kullanımı ve temas yoğunluğu olan materyaller düzenli olarak temizlenecek, kasa bölgesi her ödemeden önce ve sonra dezenfekte edilecektir.

  Bize her türlü konuda 444 37 36 numaralı hattımızdan veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.


  Bu zorlu dönemi hep birlikte en kısa zamanda aşacağımıza olan inancımız ile sağlıklı günler diler, göstereceğiniz anlayış için çok teşekkür ederiz.


  Ürün Favori Listenize Eklendi

  Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

  KAPAT