{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
X

için Occasion Önerileri

  Hakkımızda

  HAKKIMIZDA


  Occasion


  Occasion ilk kez 2008’in Nisan ayında Ankara ACity mağazası ile perakende sektörüne giriş yapmıştır. Bugün 2’si Ankara’da olmak üzere 4 büyük şehirde toplamda 5 mağazası bulunmaktadır.


  Eren Perakende'nin temsilciliğini yaptığı markalar başta olmak üzere ayakkabıdan giyime birçok farklı ürün grubunun ilk olarak mağazalarda seri sonu satışının yapıldığı Occasion mağazalarında %60’a varan indirim ayrıcalığı ile satın alınabilmektedir. Occasion mağazalarında Eren Holding’in distribütörlüğünü yaptığı markaların yanında Napapijri ve Isaora markaları da yer almaktadır.


  Online satış kanalı olan www.ocassion.com.tr, tüketicilere internet aracılığı ile ulaşmayı hedeflemektedir.


  occasion.com.tr, bünyesinde yer alan çok markalı indirim mağazası konseptiyle dünya markalarına yıl boyu avantajlı fiyatlarla ulaşmayı sağlamaktadır. Lacoste, Gant, Nautica,Superstep ,Converse olmak üzere daha bir çok markanın ürünlerine %60’a varan indirimlerle ulaşılabileceğiniz occasion.com.tr, Eren Holding’ in Türkiye’deki tek resmi indirimli web sitesidir.


  Seri Sonu


  Eren Holding’ in geleneksel çadır günleri olarak bilinen Seri Sonu mağazasının satışları, 2014 yılından itibaren Occasion Mahmutbey yeni mağazasında yılda iki kez; Eylül ve Mart ayında düzenlenmektedir. 15 gün süre ile açık olan Seri Sonu Mağazası’nda yine Eren Holding bünyesinde yer alan markalardan Burberry, Lacoste, Nautica, Converse, Gant ve Superstep ile birlikte Armani, Hugo Boss, Bluemint, Napapijri ve Isaora gibi markalar yer almaktadır. Bu markalar, sezonluk yapılan anlaşmalar doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir.


  Sanal Çadır


  Seri sonu mağazamızın online kanalı olarak bilinen Sanal Çadır, yılda iki kez düzenlenmektedir. Eylül 2014 yılından günümüze dek gelen Sanal Çadır, dünyaca ünlü markalara, online’a özel indirimli fiyatlarla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Seri Sonu Mağazası’ndan bir süre önce açılan Sanal Çadır, Burberry, Lacoste, Nautica, Gant, Superstep ve Converse markalarının yanı sıra iş birliği yaptığı ek markaları da yine bu platformda avantajlı fiyatlarla tüketiciler ile buluşturmaktadır. Sanal Çadır, her sezon sadece 15 gün süre ile açık kalmaktadır.

  Ürün Favori Listenize Eklendi

  Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

  KAPAT