İndirimli Lacoste Erkek Ayakkabıları - Occassion

Lacoste Erkek Ayakkabı Modelleri

Kategori
Beden

Renk Tonu

FİYAT ARALIĞI


Sezon

Hayatına kararlı adımlarla yön vermek isteyen, özgüven sahibi, kaliteli yaşantıyı hayatının her alanında arayan erkeklerin tercihi neden yıllardır Lacoste ayakkabıları diye hiç düşündünüz mü? Çünkü kalıplarında rahatlığa, malzemelerinde kaliteye, tasarımında şık ve detaycı çizgilere sahip Lacoste, ayakkabılarını üretirken tıpkı sizin gibi ince eleyip sık dokuyor ve her sene yaratıcı çizgilerle karşınıza çıkıyor.

Kırmızı ve ten rengi süet ayakkabıların kahverengi bağcık ve Lacoste timsahıyla sahip olduğu avangard tasarımla attığınız her adımda sizden söz edilmesini sağlayacaksınız. Deri ve süetin kullanıldığı Lacoste spor ayakkabıları ise sınırsız sayıdaki renk ve model çeşitliliği ile hem günlük pantolonlar ile hem de sportif aktivitelerinize dinamizm katacak. Daha çok kahverengi tonlarıyla dikkat çeken Lacoste bot ve ayakkabı modellerinin her biri dikiş/ bağcık detayları veya çift renk kombinasyonlarıyla kendine özgü yenilikçi bir çizgiye sahip. Capcanlı mavi ve sarılarla gençlik enerjisini yansıtan kanvas Lacoste ayakkabıları ise kendini genç hisseden tüm erkeklerin koleksiyonuna girmeli.

Numaranıza uygun Lacoste ayakkabılarını sepetinize doldurun, online alışverişin avantajlarını oluşturan kredi kartlarına taksit ve ücretsiz kargo imkanlarından yararlanarak hızlı ve kolay bir alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşayın!

Lacoste Erkek Gri BotLacoste Erkek Gri Bot
713,00499,00
  • ÜCRETSİZ KARGO
  • KOLAY ÜCRETSİZ İADE
  • KREDİ KARTINA TAKSİT
  • GÜVENLİ ÖDEME
  • MAĞAZADAN DEĞİŞİM