OCCASION
Belirli zamanlarda sadece siteden yapılan promosyon indirimlerden dolayı sitemizden almış olduğunuz ürünler yalnızca sitemize iade edilebilir.
Occasion sanal mağazadan almış olduğunuz ürünleri faturanızı ibraz etme koşulu ile occasion mağazalardan değiştirebilirsiniz.
Sitemizden yapılan alışverişlerin teslimatı Yurtiçi kargo tarafından yürütülmektedir. Yaklaşık teslimat süresi 2 ila 5 is günü arasında değişmektedir. Detaylı teslimat bilgileri için Yurtiçi kargo sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Ödeme işlemlerinde yaşayacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza danışabilirsiniz. Kart numaranızın tamamını vermenize gerek yoktur. Sadece kart numaranızın ilk 6 hanesini yazmanız yeterlidir.
Henüz böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.
Ne yazık ki kargonuzu sizin belirlediğiniz saatlerde teslim edemiyoruz. Teslimat adresi belirtirken lütfen bunu unutmayınız.
OCCASION olarak Internet ortamındaki güvenliğin ne kadar önemli oldugunun farkındayız. Bu amaçla, OCCASION, sanal ortamda yapacagınız tüm alışverişler için size tam güvenliği garanti etmektedir. Eren Holding A.S. elektronik ticaret konusunda lider finansal kuruluşların güvenli ödeme sistemlerini kullanır. Bu yolla, gizli ödeme ayrıntıları direkt olarak ve şifreli bir şekilde (SSL) finansal kuruluşa iletilmektedir. Ayrıca sanal poslarımızda sadece 3D Secure System ile cep telefonlarınıza gönderilen tek kullanımlık şifre ile ödemeniz güvence altına alınmaktadır.
Eğer sorularınıza yanıt almakta zorlanıyorsanız, Müşteri Hizmetleri departmanına mh@occasion.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Bizimle tüm hafta boyunca 9:00 ila aksam 19:00 saatleri arasında aşağıdaki 444 37 36 -444 EREN numaramız üzerinden de telefonla irtibat kurabilirsiniz.
Markanın arkasındaki güç olan firma geçmişi, ekip, felsefe, imge, halka ilişkiler ve ekonomik veriler hakkında bilgi almak için tıklayın.
Online alışverişleriniz için ödemelerinizi tüm bankaların kredi kartlarıyla pesin olarak ya da Garanti, Yapı Kredi, Finansbank, Halkbank ve Is Bankasının kartları ile 3 taksitli olarak yapabilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken sitemizde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, Yurtiçi cari kod: 342041617
  • ÜCRETSİZ KARGO
  • KOLAY ÜCRETSİZ İADE
  • KREDİ KARTINA TAKSİT
  • GÜVENLİ ÖDEME
  • MAĞAZADAN DEĞİŞİM