Belirli zamanlarda sadece sanal mağazada yapılan promosyon indirimlerden dolayı Occasion sanal mağazadan almış olduğunuz ürünler yalnızca occasion sanal mağazaya iade edilebilir.
Occasion sanal mağazadan almış olduğunuz ürünleri faturanızı ibraz etme koşulu ile occasion mağazalardan değiştirebilirsiniz.
Occasion.com.tr de yapilan alisverislerin teslimati Yurtiçi kargo tarafindan yürütülmektedir. Yaklasik teslimat süresi 1 ila 5 is günü arasinda degismektedir. Detayli teslimat bilgileri için Yurtiçi kargo sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Ödeme işlemlerinde yaşağacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece kart numarasının ilk 6 hanesini yazmanız yeterlidir.
Para puanlarınızı aktif olduğu günden itibaren 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Hesabınızda bulunan para puanlarınız kullanılmadığı takdirde 1 yılın sonunda geçersiz olacak ve sıfırlanacaktır.
Henüz böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadir.
Ne yazık ki kargonuzu sizin belirlediğiniz saatlerde teslim edemiyoruz. Teslimat adresi belirtirken lütfen bunu unutmayınız.
OCCASION olarak Internet ortamindaki güvenligin ne kadar önemli oldugunun farkindayiz. Bu amaçla, OCCASION, sanal ortamda yapacaginiz tüm alisverisler için size tam güvenligi garanti etmektedir. Eren Holding A.S. elektronik ticaret konusunda lider finansal kuruluslarin güvenli ödeme sistemlerini kullanir. Bu yolla, gizli ödeme ayrintilari direkt olarak ve sifreli bir sekilde (SSL) finansal kurulusa iletilmektedir. Ayrica sanal poslarimizda sadece 3D Secure System ile cep telefonlariniza gönderilen tek kullanimlik sifre ile ödemeniz güvence altina alinmaktadir.
Eğer sorulariniza yanit almakta zorlaniyorsaniz, Müsteri Hizmetleri departmanina mh@occasion.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Bizimle tüm hafta boyunca 9:00 ila aksam 19:00 saatleri arasinda asagidaki 444 37 36 -444 EREN numaramiz üzerinden de telefonla irtibat kurabilirsiniz.
Markanin arkasindaki güç olan firma geçmisi, ekip, felsefe, imge, halka iliskiler ve ekonomik veriler hakkinda bilgi almak için www.erenholding.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Online alisverisleriniz için ödemelerinizi tüm bankalarin kredi kartlariyla pesin olarak ya da Garanti, Yapi Kredi, Finansbank ve Is Bankasinin kartlari ile 3 taksitli olarak yapabilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken sitemizde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, Yurtiçi cari kod: 342041617